2017 Country Tarzı Ev Dekorasyonu

2017 Country Tarzı Ev Dekorasyonu

Giriş: 2017 Country Tarzı Ev Dekorasyonu hakkında bilgiler verdik ve 3 kategoride incelGerek kullanılan malzeme gerekse desen konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan country dekorasyon fikirleri 3 e ayrılmaktadır. Bunlar; kentli country dekorasyon fikirleri, akdeniz country dekorasyon fikirleri, natüralist country dekorasyon fikirleri. Kentli dekorasyon fikirlerinde yaşam alanınızı düz çizgili, ekoseli, doğal ahşap mobilyalı, çiçekli tekstillerle kaplatabilirsiniz. Tercih olarak bambu ve keten dokulu kumaşları tercih edilebilir pastel renkler ile ağırlık katabilirsiniz. Işıltılı pırıl pırıl bir ortam isteyenler gold, gümüş veya kristal objeleri kullanabilirler. Aynı zamanda kentli countryler arasında popüler olan eşyalar; sallanan sandalyeler, vintage görünümlü ahşaplar, büyük berjerlerdir.

Country Dekorasyon Fikirlerinden: Akdeniz Country

Kentli-Country-Tarzı-Dekorasyon-Fikirleri-2
Kentli-Country-Tarzı-Dekorasyon-Fikirleri-2

Sıcak bölgelerin deniz havasını ve kokusunu evinin her köşesinde hissetmek isteyenlerin tercih etmesi gereken county dekorasyon fikirleri; eskitme ahşap ve mavi-beyaz renkleridir. Aynı zamanda vintage masaüstü örtüler, yıpranmış ve eski görünümlü dolaplar, antika eşyalar, antika seramikler, vintage desenli duvar kâğıtları, marin görünümlü mumlar, bambu tekstiller, hasır dokumalı sepetler, hasır ve cam aydınlatmalarda akdeniz tarzı countryde kullanılabilecek eşyalar arasındadır.

Country Dekorasyon Fikirlerinden: Natüralist Country

Stilini doğadan alan natüralist country severlere verebileceğimiz country dekorasyon fikirleri;

  • Ham ahşap görünümü veren mobilyalar
  • Ekose desenler
  • Doğayı yansıtan objeler

Natüralist tarzdaki countryleri oluşturabilmek için eski eşya satan dükkânları, bitpazarlarını, antikacılardan stiliniz için rahtlıkla eşyalar bulabilirsiniz. Asıl amaç doğa ve orman havası olduğundan çiçekleri de kullanmanızı öneririz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir