2017 Genç Odası Perde Modelleri Nasıl Seçilir

Kategori: Perde - 236 viewsYorum Yazın
2017 Genç Odası Perde Modelleri Nasıl Seçilir

Gençlerin kendine ait olan odalarında diledikleri gibi kalmaları için o odanın onlara özgü olması gerekmektedir. Bir odanın evin çocuğuna özgü olup olmadığı ancak kaldığı odanın onu yansıtıp yansıtmadığı ile ilgilidir. Çocuk eşyalarını kendine uygun bulmuyorsa her zaman huzursuz kalabilecektir. Özellikle çoğunlukla ders çalışarak geçirilecek olan bu odalarda perdenin önemi çok büyüktür. 2017 genç odası perde modelleri ile çocuğunuzun odasında daha fazla ışık imkanı yaratabilir, kolaylıkla açılıp kapanan perdelere sahip olabilirsiniz.

2017 Genç Odası Perde Modelleri ve Zebra Store

Çocuk Odası Stor Perde Modelleri

Genç odalarında en sık kullanılan perdeler şüphesiz stor perdelerdir. Çünkü hem temizlenmesi daha kolaydır hem de perdeler daha fazla çevreye yayılmadan kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Hemen her çocuk odasının perdelerini tamamen açmadan odasını kullandığından onlara hem loş bir ışık sunması hem de istedikleri zaman dışarıyı görebilmeleri için 2017 genç odası perde modelleri içerisinden zebra store perdelerin kullanımı önerilmektedir.

Kolay Takılan 2017 Genç Odası Perde Modelleri

Lüks Genç Odası Perde Modelleri

Lüks Genç Odası Perde Modelleri

Perdelerde en büyük sıkıntı temizlenirken çıkarıp takmaktır. Özellikle korniş ince ve küçükse bu işleri daha da zorlaştırır. 2017 genç odası perde modelleri daha çok kalın ve yuvarlak halkalı geçme kornişler ile kullanılmaktadır. Bu sayede hem perde değiştirmek hem de temizlerken kolaylıkla perdeyi yerinden almak mümkün olacak, takarken de dakikalar içerisinde işlemi gerçekleştireceksiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!