Banyo Aksesuarları

Tekzen Fotoselli Musluk Modelleri Tekzen Fotoselli Musluk Modelleri

Musluk deyip geçmemek gerekir. Artık evin en küçük detayına kadar her şey özenle tasarlanıyor.Önceden sadece döndürerek açıp kapadığımız musluklar vardı. Şimdi ise düğmeli olanlar kaldırıp indirmeli musluk başları ve görme..

Banyo Aksesuarları543 views0 yorum
Tekzen Duşakabin Modelleri Tekzen Duşakabin Modelleri

Biliyorsunuz ki bir evde banyoya verilen önem eskisine göre çok daha fazladır. Eskiden ne küvet vardı ne de ayrı bir bölme. Banyonun çeşme tarafına sadece bir perde takılarak görüntü engelleniyordu. Fakat şimdiki..

Banyo Aksesuarları700 views0 yorum
Tekzen Küvet Modelleri ve Fiyatları Tekzen Küvet Modelleri ve Fiyatları

Yeni yapılaşmada banyoların genellikle nezih ve ferah yapılmasından dolayı küvetler büyük önem taşıyor. Bir insanın boyu kadar tercih edilen küvetler ihtiyaçları artırıyor. Banyodaki dekora ve fayanslara göre küvetlerde de değişik renkler kullanılabiliyor...

Banyo Aksesuarları307 views0 yorum
Tekzen Musluk Takımları Tekzen Musluk Takımları

Bir evde olması gerekenlerin şeylerin başında musluklar yer almaktadır. Kimileri klasik tarz muslukları severken, kimi insanlar da modern muslukları tercih ediyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen muslukları sizler için..

Banyo Aksesuarları248 views0 yorum
Tekzen Banyo Armatürleri Tekzen Banyo Armatürleri

Tekzen banyo armatürleri hakkında resim ve bilgiler verdik. Banyo bir evin vazgeçilmez birer unsurudur. Görselliği ile görenler kendine cezbeden bir tasarıma sahip olması Tekzen’i tercih edenlerin sayısını artırıyor. Banyoların en..

Banyo Aksesuarları184 views0 yorum
Tekzen Fayans Fiyatları Tekzen Fayans Fiyatları

Evlerimizde artık görünüme çok önem verdiğimiz şu dönemlerde her şeyin bir konsept olmasını ve uyum içerisinde olmasını planlıyoruz. Aynı şekilde evlerimizde ve işyerinde güzel bir dizayn ve görünüm için çeşitli..

Banyo Aksesuarları799 views0 yorum