admin@dekorlar.org

Bebek Odası Nasıl Olmalı 2017

Bebek Odası Nasıl Olmalı 2017

Bebek odası çok özel bir ihtimam bakım seçim istiyor. Diğer odaların dizaynına benzemez asla benzemeyecek kadar özgün şirin sıra dışı renkli ve canlı, sıcak olmalıdır bebek odaları. Bebeğin güvenliği düşünülmeli ve onun yeni öğrenmeye başladığı dünyayı daha renkli göstermek ve renkleri ve çizgileri vurgulamak gerekiyor.

2016 Bebek odası dekorasyonu bir sanattır.

Bebeğinizin cinsiyeti erkekse mavi tonlara yüklenin, kız ise pembe tonlara asılın. Simetrik geometrik parlak desenleri de işin içine katacaksınız. Bebek odası dekorasyonunda biraz Country tarzından esinlenerek parkeler toprak rengi olarak seçilebilir. Bu rahatlık toprak anayı çağrıştıracaktır. Duvarlar mutlaka desenli olacak ama açık renk aydınlık fon üzerine ağaç ve dallarda papağanlar yerleştirin. Beyaz dolaplar ve ebeveynlerin de oturması için 2 kişilik bir koltuk düşünebilirsiniz.

Karyolayı genişçe tutun ve yan taraflara oda ile uyumlu renk yastıklar serpiştirin. Perdeler de illa ki çizgi film kahramanları ile donatılmalı. Hatta odaya böyle tablolar da yerleştirebilirsiniz. Kapı girişine şu se çıkaran çubuklarla örülü perdelerden yerleştirin. Odaya mutlaka kamera ve bebeğin sesini işitebileceğiniz bir ses düzeneği de kurmayı ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir