Elektrik ve Aydınlatma

Tekzen Mutfak Avize Tekzen Mutfak Avize

Mutfak ışığa en çok ihtiyaç duyulan yerlerden biridir. Avizenizin aydınlatmasının ışık dağılımını çok iyi yapmasının büyük bir önemi vardır. Mutfak avizelerinde genellikle renkli şeyler kullanılır. Son zamanların modası sarkıtmalı renkli..

Elektrik ve Aydınlatma782 views0 yorum
Tekzen Oturma Odası Avize Tekzen Oturma Odası Avize

Evin aydınlatması çok önemlidir. Ferah görünmesi eşyaların canlı görünmesi tamamen aydınlatmalarla alakalıdır. Oturma odasına seçeceğiniz avize modeli ise tamamen odanızı nasıl döşediğinize bağlıdır. Eğer odanızı modern tarzda döşediyseniz avizenizi de..

Elektrik ve Aydınlatma365 views0 yorum
Tekzen Aplik Aydınlatma Modelleri Tekzen Aplik Aydınlatma Modelleri

Aplik nedir diye bir araştırma yaptığınız zaman duvar lambası duvar şamdanı gibi kelimelerle karşılaşabilirsiniz. Aplikler modern dünyamızın önemli aydınlatma ürünleri arasındadır. Aplikleri bahçe aplikleri, iç mekan aplikleri gibi çeşitleri vardır...

Elektrik ve Aydınlatma259 views0 yorum
Tekzen Avize Modelleri ve Fiyatları Tekzen Avize Modelleri ve Fiyatları

Yaşamımızın olmazsa olmazıdır aydınlatma. Öyledir ki güneşsiz bir günün nasıl da kasvetli geçtiğini hepimizi biliriz. Karanlık ortamlarda nasıl da ruhumuz daralır nasıl da bunalırız öyle değil mi? İşte evimizin güneşi..

Elektrik ve Aydınlatma501 views0 yorum
Tekzen Abajur Modelleri Tekzen Abajur Modelleri

Aydınlatma belki de evin en önemli ürünlerden bir tanesidir. Aynı zamanda aydınlatmada kullanılan ışık şiddeti ve kullanılan malzemeler ve çok o kadar önemlidir. Bu öneme sahip olmak istemek için online..

Elektrik ve Aydınlatma401 views0 yorum
Tekzen Led Şerit Tekzen Led Şerit

Aydınlatma deyince artık evler de çok hoş tasarım ve aynı zamanda tasarruf sağlayan aydınlatma ürünleri olan led şeritler artık günümüzde de çok sık kullanılmaya başlandı. Enerji tasarrufu sağlayan ve çok..

Elektrik ve Aydınlatma233 views0 yorum
Tekzen Aydınlatma Avize Tekzen Aydınlatma Avize

Aydınlatma deyince hiç şüphesiz akla ilk başta evlerimizin karanlık zamanlarda ısıtılması ve daha sonra dekorasyon amaçlı kullanılan çeşitli avize ve aksesuar aydınlatma ürünleri gelmektedir. Binlerce çeşit ürün bulunan bu kategoride..

Elektrik ve Aydınlatma540 views0 yorum
Tekzen Avize Modelleri Tekzen Avize Modelleri

Tekzen dünyasında modern avize modelleri hakkında konuşmak istedik. Bir eve modern avize seçmek için hangi konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bunları isterseniz bu konu halinde yazalım. Aslında modern ev demek yeni..

Elektrik ve Aydınlatma1.401 views0 yorum