En İyi Ev Dekorasyon Dergileri ve Tanıtımları

Kategori: Genel - 70 viewsYorum Yazın
En İyi Ev Dekorasyon Dergileri ve Tanıtımları

Son yıllarda giderek bir kültür haline gelen dekorasyon, insanların yaşam alanlarına verdiği değeri gösteren en önemli unsurlardan birisi olarak gösterilmekte. Özellikle günlerinin büyük bir bölümünü ev içerisinde geçiren kadınlar, mümkün olduğunca evlerine değer vererek küçük dokunuşlar ile maksimum etki almaya çalışmaktadır. Sıradan, basit bir şekilde tasarlanan evler insanların yaşam kalitesine etki etmesinden dolayı bazen ufak dokunuşlar yaşamsal faaliyetlerin büyük oranda değişkenlik göstermesine olanak sağlamaktadır. Bu yazımızda dekorasyon örneklerini takip etmek isteyen kişiler için dergilerden bahsederek ilham alınacak kaynak önerisinde bulunacağız.

Elle Decorations Dekorasyon Dergisi

Birçok markanın ürünlerini sergileyerek evler için en uygun tasarımları gözler önüne seren Elle Decorations, son zamanların en popüler dergilerinden biri konumuna gelmiştir. 3 aydan 3 aya çıkardığı dergiler, her mevsime uygun tasarımları bünyesinde barındırmaktadır.

Evmanya Dekorasyon Dergisi

Dergiler, genellikle bayiler ortamında belirli ücretler karşılığında temin edilirken Evmanya hizmetini internet üzerinden ücretsiz bir şekilde sunmaya çalışmaktadır. Kendi bünyesinde yer alan E-ticaret sitesi ile hem dekor ürünleri üretmekte hem de bunu en iyi şekilde gözler önüne sermektedir. Yayınlar, aylık olmak üzere hazırlandığını hatırlatmak istiyoruz.

Alldecor Dekorasyon Dergisi

Aylık olarak hazırlanan Alldecor dergisi, okuyucularına iyi bir dekor alışverişi nasıl yapılır konusu başta olmak üzere tasarım alanında birçok kategoriden örnekler vermektedir. Yüzlerce ev tipinin her biri için yer alan fikirler, birçok kişinin ufak dokunuşlar oluşturmasına katkı sağlamaktadır.

Ev bahçe Dekorasyon Dergisi

Evler için gerekli olan dekor parçalarını bütünü ile ele alan Evbahçe, yayınlarını ortalama olarak her ay sürdürmeye çalışmaktadır. Uygun fiyatı ile sayesinde birçok kişini aylık olarak temin etmek istediği dergilerden biri olarak gösterilmekte.

Instyle Home Dekorasyon Dergisi

Türkiye’nin önde gelen dekor ve tasarım dergisi olma yolunda ilerleyen Instyle, birçok ürün ve modeli evler üzerinde canlı bir görüm sağlayarak dergisinde yer vermektedir. Ev tipleri üzerine yaptığı çalışmalar en canlı ve dinamik görünümleri meydana getirmektedir.

Evim Dekorasyon Dergisi

Ev dekorasyonu sırasında hangi malzemeler gerektiğini ayrıntılı olarak anlatan Evim Dekorasyon, aylık olarak sayı çıkarmaya çalışmaktadır. Kendisine özel okuyucu kitlesi dekor alanında oldukça kapsamlı bilgilere oluşum sayesinde elde ettiklerini ifade etmekteler.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!