En Şık 2017 Osmanlı Perde Modelleri

En şık 2017 Osmanlı perde modelleri kullandığınız her mekana ışıltılı, güçlü ve lüks bir hava katmakta yardımcı olacaktır. Kafide, ipek, saten ve pamuk kumaşlar sayesinde oldukça farklı çeşitlerde perdeler üretilmektedir. Özellikle klasik dekorasyonlardan hoşlananlar perde seçimlerde Osmanlı motiflerini tercih edebilir. Böylece Osmanlı esintili zarif perdelere sahip olabilirsiniz.

Osmanlı Tarzı Perdeler

Osmanlı stil perdeler evinizin görünümünü zarif ve ihtişamlı hale getirecektir. Evinizde yeni tarzlar yaratmak istiyorsanız Osmanlı perdelerinden yana seçimler yaparak harika dekorasyonlara imza atabilirsiniz. Son zamanlarda eski dönemlerin modası tekrar kullanılır olmaya başladı. Bu nedenle sizler de modaya önem veriyorsanız tereddüt etmeden klasik tarzlara sahip olan Osmanlı stili perdeleri tercih ederek en şık görünümleri evinizde oluşturabilirsiniz. Oyma, püskül, rüstik, sarkaç ve sedeflerin bolca kullanıldığı perdeler evinizde Osmanlı havası oluşturacaktır. Osmanlı perdelerinde desenler oldukça ön plana çıkmaktadır. Ev tekstilinde geriye dönük olan modellerin üretilmesiyle birlikte motifli, tuğralı birçok farklı perde modelleri de evinizin her bölümü için kullanılabilir.

Osmanlı Perde Modası

 

Osmanlı tarzı perde modelleri damask ve şal deseni gibi farklı desen tasarımlarına sahiptir. Salon ve oturma odalarında oldukça şık görüntülerin oluşması için bu modellerden yana tercihler yapabilirsiniz. Osmanlı perdelerinde fiyatlar her modele göre değişim göstermektedir. Ölçülere göre de farklı fiyatlar verildiği için beğendiğiniz modeli camınıza uygun ölçüde fiyatlandırabilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın