Dekoratif Biblo Modelleri

Dekorasyon çalışmaları ile evinin daha modern ve daha güzel görünmesini isteyen ev sahipleri; biblo ve tablo gibi dekoratif aksesuarlarla da evini daha hoş bir şekilde dizayn etme fırsatı bulmaktadırlar.

Ev sahiplerinin beğenisine sunulan dekoratif biblo modelleri; özellikle evlerin oturma odası bölümlerinde tercih edilmektedir. Vitrinlerde ve masaların üzerinde yer alan bu biblolar; evin koridorlarında da eğer uygun yer var ise ev sahipleri tarafından kullanılmaktadır. Bu şekilde evler daha göze hoş gelen bir görünüme kavuşmaktadır.

 

Dekoratif Biblo Modelleri İnceleme

 

aile biblo dekoratif
aile biblo dekoratif

 

Ev sahiplerinin bu noktada yapacağı tercihler ile evini daha modern ve daha güzel bir görünüme kavuşturması mümkün olmaktadır. Farklı modelleri ile piyasada yer alan dekoratif biblolar arasından seçim yaparken; duvar renklerine ve mobilyalara uyum sağlayacak olan modellerin tercih edilmesi gerekmektedir.

 

anne çocuk biblo modeli
anne çocuk biblo modeli

 

Zira ancak bu şekilde bir bütün olarak hoş bir hava elde edilmiş olur. Ev sahiplerinin beğenisine sunulan dekoratif biblolar; farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Eviniz içine en güzel biblolara 10 TL ve üzerinde fiyatlara sahip olabilirsiniz.

 

aslan dekoratif biblo modeli
aslan dekoratif biblo modeli

 

Eşlerin dekoratif biblo modelleri arasından seçim yaparken ortak bir karar ile hareket etmeleri daha uygun olacaktır. Zira evde beraber kaldıkları için çiftlerin birbirlerinden bu konuda yardım almaları gerekmektedir.

 

balerin dekoratif biblo modeli
balerin dekoratif biblo modeli

 

Dekoratif biblolar ile dekoratif tablolar; evde dekorasyon çalışması yapmak isteyen ve bunu en uygun maliyet ile gerçekleştirmek isteyen ev sahipleri için bulunmaz bir fırsat olmaktadır. Dekoratif biblo üretimi yapan markalar, en güzel figürleri ve motifleri ev sahiplerinin karşısına çıkarmaktadırlar.

 

çingene dekoratif biblo modeli
çingene dekoratif biblo modeli

 

Dekorasyon çalışması yapmak isteyen ve evini en az maliyet ile süslemek isteyen ev sahipleri; dekoratif biblo modelleri arasından seçimlerini yapmaktadırlar. Bu sayede evleri son derece modern ve şık bir görünüme kavuşmuş olacaktır.

 

Küçük Balkonlar için Dekorasyon Fikirleri | 10 Farklı Fikir

Küçük balkonunuzda romantizmi, heyecanı ve sıcacık bir havayı yakalamak mı istiyorsunuz. İşte doğru yerdesiniz, küçük balkonlar aslında dekorasyon açısında en kolay mekanlardır, yazı içeriğinde sunacağımız dekoru verdikten sonra mini balkondan asla çıkmak istemeyeceksiniz. Size ilham verecek ve gözlerinizi kamaştıracak 10 balkon fikrini aşağıda sunuyoruz, umarım beğenirsiniz.

 

Balkon Dekorasyonu Zemini Nasıl Seçilmeli

 

Balkon Dekorasyonu Zemini Nasıl Seçilmeli
Balkon Dekorasyonu Zemini Nasıl Seçilmeli

 

İşte en büyük sorunsal, küçük balkonunuzu sıcak bir yuvaya dönüştürmek için zemin de kullanacağınız malzemeyi iyi seçmelisiniz, balkon yalıtımsız ise kalın ürünler kullanabilirsiniz. Balkonunuza ayrıca sakinleştirici ve ferahlatıcı bir hava vermek için bitkilerle, saksılar ile süsleyin.

Zeminde ki ahşap plakalar da çok güzel bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır. En önemli unsur ise tabi ki rahat kolay temizlenebilen konforlu koltuklardır.

 

Kitap Okuma Köşesi

 

Kitap Okuma Köşesi
Kitap Okuma Köşesi

 

Bu bölümümüz kitap kurtları için, bu kısımlarda kitap okumak çok keyifli ve rahatlatıcı olacaktır. Balkonu aydınlatmak ve rahatlatıcı rustik bir görüntü için büyük ampullü mum görünümden ışıklar ekleyin.

 

Balkonunuza Pembe Bir Görünüm Ekleyin

 

Balkonunuza Pembe Bir Görünüm Ekleyin
Balkonunuza Pembe Bir Görünüm Ekleyin

 

Balkonunuzun diğer balkonlardan farklı olmasını ve eşsiz görünmesini istiyorsanız pembe ve beyaz renkler ile bir kombinasyon yaratabilirsiniz, farklı özgün görünümü ile çok güzel bir ikili oluşturacaktır.

 

Plaj Temalı Balkon Dekorasyon Fikri

 

Plaj Temalı Balkon Dekorasyon Fikri
Plaj Temalı Balkon Dekorasyon Fikri

 

Plaj temalı bir balkon için kum rengi mobilyalar seçmeniz şarttır, ayrıca hasır tarzı modelleri de kullanabilirsiniz. Bu balkonda kullanılan malzemeler bir plaj havası vermiştir.

 

İskandinav Balkon Tasarımı

 

İskandinav Balkon Tasarımı
İskandinav Balkon Tasarımı

 

Siyah beyaz konsantratı ile bu balkon diğerlerine göre fazla resmi ve çok farklı, eğer sadelikten ve düz renklerden hoşlanıyorsanız bu şekilde bir tasarım uygulamanız mümkündür.

 

Modern Balkon Dekorasyonu

 

Modern Balkon Dekorasyonu
Modern Balkon Dekorasyonu

 

Modern bir balkon çalışması için kesinlikle ihtiyacınız olan nötr renklerdir. Tel çelenk ve beyaz mumlar ile modern bir hava yakalayabilirsiniz.

 

Çağdaş Özgür Ruhlu Balkon

 

balkon dekor fikri
balkon dekor fikri

Parlak renkler ile oluşturulmuş bu balkonda birde hamak mevcut, farklı şekil ve dokular var, İtalyan ruhunu yansıtmak için ideal bir balkon.

 

Mini Bahçe Balkon Fikiri

 

Rengarenk Balkon Fikiri
Rengarenk Balkon Fikri

 

 

Yine bahçe tarzı bir balkon ile karşınızdayız. Ikea raskog sepeti bunun için biçilmiş bir kaftandır.

 

Rengarenk Balkon Fikiri

 

Mini Bahçe Balkon Fikiri
Mini Bahçe Balkon Fikiri

 

Yerlerde ki ve duvarlarda ki farklı tonlar, eğlenceli aksesuarlar ve bitkiler çok enerjik rengarenk bir balkon için bu balkon fikrini benimseyebilirsiniz.

 

Bitki Hayatı Balkon Fikri

Benim en çok hoşuma giden balkon tipi, kaktüs ile bezenmiş, cam balkon uygulaması ile farklı çözüme gidilmiş, tekli koltuk, üzerinde kitap okuyarak zaman geçirebilirsiniz, gerçekten çok rahatlatıcı bir ortam. En güzelini en sona sakladık, sizin de balkon dekorasyon fikriniz varsa lütfen bizimle paylaşın.

Dekoratif Haritalı Duvar Süsleri

Bu yazımda benim çok beğendiğim 11 adet haritalı duvar süsleri vereceğim, hepsi birbirinden güzel. İçlerinde favori bir kaç tane favorim olsa da ben hepsini vermeyi tercih ettim. Umarım beğenirsiniz, her biri 22 liraya çerçevesiz olan satılan bu duvar süsleri 3 farklı boyutta satılıyor. 21 x 30, 30 x 40 ve 50 x 70 ebatlarına sahip olan bu modelleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Haritalı Duvar Süsleri ile Evinize Renk Katın

 

3 farklı boyutta olan bu tablolar ile duvarınızı renklendirebilirsiniz. Tüm modeller de dünya haritaları farklı desenlerde verilse de, bazılarında Avrupa ve ABD haritalarını da bulabilirsiniz.

çiçekli dekoratif dünya haritası
çiçekli dekoratif dünya haritası

Amerika Desenli Dekoratif Harita

Tüm modellerden farklı olarak öne çıkan ABD desenli dekoratif harita modelinde, tüm eyaletlerin adı yazıyor. Çok farklı bir model olarak öne çıkıyor.

Dekoratif Amerika Haritası
Dekoratif Amerika Haritası

Avrupa Desenli Dekoratif Haritalı Duvar Süsü

Bu sefer de Avrupa deseni ile karşımıza çıkan bu duvar süsü ile duvarlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Genelde haritalı modeller dünya üzerine olsa da ben bu tip modelleri de çok beğeniyorum.

Dekoratif Avrupa Haritası
Dekoratif Avrupa Haritası

 

Eski Dünya Haritası
Eski Dünya Haritası

Geometrik Desenli Dekoratif Haritalı Duvar Süsü

Yine geomerik desenler ile de farklı bir bakış açısı yakalayan bu model de haritalı duvar süsleri yazımıza farklı bir tablo sunuyor.

geometrik Haritalı Duvar Süsleri
geometrik Haritalı Duvar Süsleri

 

kahveden yapılmış dekoratif dünya haritası
kahveden yapılmış dekoratif dünya haritası

Modern Tarz Dünya Haritalı Duvar Süsü

Benim pek hoşuma gitmese de sizlerin ilgisini çekebilir diye bu tarz modern tarz ile yapılmış dünya haritasını vermek istedim.

Modern Dünya Haritası
Modern Dünya Haritası

Rengarenk Dünya Haritaları

Yine farklı bir çizgi yakalamış rengarenk harita desenleri ile öne çıkan bu modeli çok beğendim. İki farklı modeli mevcut, sizinde beğeneceğinizi düşünüyorum. Modern bir anlayışla yapılmış bu tablonun 3 farklı ebatı bulunmaktadır.

Renkli Dünya Haritası
Renkli Dünya Haritası

 

Renkli Haritalı Duvar Süsleri
Renkli Haritalı Duvar Süsleri

İsimli Dünya Haritası

Son olarak da bu modeli vermek istiyorum. Ülkelerin meşhur şeyleri ile yapılan bu modeli de beğeneceğinizden eminim.

Yazılı Dünya Haritası
Yazılı Dünya Haritası

Yazı başında bir video vermiştim, youtube kanalıma abone olarak tüm dekorasyon modellerine ulaşabilirsiniz. Haritalı duvar süsleri ile daha farklı tarzları ilerde farklı bir yazımda paylaşacağım.

Ev Sehpa Modelleri ve Son Moda Sehpalar

Ev sehpa modelleri ve Son Moda Sehpalar Bir ev için en önemli parçalardan birisi olarak gösterilen sehpa gerek salonlar gerekse oturma odaların en nadide parçaları arasında yer almaktadır. Yeri geldiğinde görünüme katkı sağlayan bu parçalar misafirlerin gelmesi durumunda servisler için faydalanarak birçok amaca hizmet etmeye çalışmaktadır. Sehpa alımları genel olarak koltuk takımı ya da yemek takımı ile beraber alınarak kombin yapılmaya çalışılmaktadır. Üreticiler, bir bütünlük sağlaması amacı ile birçok parçayı birbirine uygun renk ve görünümde hazırlayarak dekorasyona mümkün olduğunca katkı sağlamak isterler. Renk seçimi konusunda salon ya da mutfak içerisinde bulunan diğer ürünler baz alınarak karar verilmelidir. Renk konusunda baskı yapmayan üreticiler, tercihleri tamamen alıcıların keyiflerine göre yürütmektedir.

Sehpalar, servis olarak sadece belirli zamanlarda kullanılmaktadır. Diğer günler salon ve mutfak tasarımlarına göre hareket etmesi üzerinde bulunan ekipmanlara göre değişiklik göstermektedir. Dekor ürünleri, bağlı oldukları parçaları değiştirerek farklı bir görünüm kazanmalarına olanak sağlamakta. Aktif olarak kullanılmayan sehpaların üzeri vazo, çiçek ya da maket ürünlerle şekillendirilerek güzel görünümler kazandırılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken tek şek; dekor ürünü olarak alınan parçaların eşit boyutlardan oluşmaması gerekmekte. Her ürünün aynı boyut üzerinde olması dekor ürünlerinin cazibelerini ortadan kaldırarak tek bir görünüm kazanmasına neden olmaktadır. Küçük olan nesneleri ek materyaller ile yükseltebilir, öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kitaplar, bu konuda istenilen sonuçların alınmasına büyük oranda katkı sağlamaktadır.

Sehpa üzerine yerleştirilen dekor ürünleri koltukta oturan kişilerin görüş mesafesini engellememeli, oturuş düzeninin bozulmasına neden olmamalıdır. Rastgele olarak yerleştirilen malzemeler hem olumsuz görüşlerin meydana gelmesine hem de misafirlerin rahat bir sohbet ya da misafirlik geçirmesinin önüne geçmektedir.  Dekor ürünlerinden ziyade misafirlerin ilgisini çekebilecek bazı materyallere yer vermeye çalışılmalıdır. Popüler dergiler, kitaplar misafirlerin dikkatlerini büyük oranda çekmektedir. Sehpa olarak satılan ürünler dışında eski sandık ya da küçük boyutlarda yer alan masaları birleştirerek güzel ve büyük bir masa elde edebilirsiniz. Kararsız kalmanız durumunda bir dekor uzmanında destek alarak salon ya da mutfağınıza uygun en güzel tasarımları seçerek yeni görünümler elde edebilirsiniz.

Cam Tuğla Ölçüleri Tuğla Nasıl Örülür

Cam tuğlalar günümüzün modern tasarımları arasında şık zarif vazgeçilmez bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor o nedenle ki ev ve iş yeri tasarımlarının önemli yapı malzemelerinden biridir. Yapıldığı ortama mükemmel bir şıklık kazandırır. Cam tuğlalar katmanlı olduğu için bünyesinde barındırdığı diğer maddeler sağlam ve dayanaklı olmasını sağlıyor. Ayrıca çimento harcı kullanılarak yapıldığı zaman yapılan bölgeye belirli bir ısı yalıtımı’da kazandırmış oluyorsunuz. Cam tuğlalar evinizde iş yerinizde banyonuzda, mutfaklarınızda, merdivenlerinizin ışıklandırılmasında, asansörde ve duvar olarakda belirli bölgelerde kullanılabiliyor. farklı renklerde ve şeffaf onlarca seçenekleri bulunan cam tuğlalar yüzde 60 ile 80 arasında ışık geçirgenliğine ulaşabiliyor. Cam tuğlalar aydınlık olmasını istediğiniz mekanlarınızda kullanmak isteyeceğiniz dekoratif yapı malzemeleri arasında önemli bir detaydır. Yazımınızn devamında cam tuğlalar nasıl örülür, ölçüleri ve uygulanması hakkında ayrıntılı bilgiler ve Birbirinden şık dikkat çekici cam tuğlaların görsellerini hazırladık.

ÖLÇÜLENDİRME

Cam tuğla ile duvar örmek isterseniz, ilk öğrenmeniz gereken ölçülendirmedir. Bu sebeple alacağınız cam tuğlaların ebadının seçilmesi gereklidir

piyasada bulunan standart cam tuğla ebatları seçenekleri
19 x 19 x 8 cm
19 x 19 x 10 cm
24 x 11,5 x 8 cm
24 x 24 x 8 cm
Bunlar harici özel üretim istenilen ölçülerde cam tuğla bulmak mümkündür Son yazılan sayılar kalınlığı ifade eder

19 x 19 x 8 cm ebatlı cam tuğlaları örnek alalım; düşey ve yatay derzler 10 mm olacak  şekilde plastik derz malzemeleri yardımı ile, basit ve hızlı örme işlemleri sağlanabilmektedir. Ölçülendirme yapılacak zaman, gerekli boşluğun 20 cm ve katları şeklinde bırakılması, son derz içinde 10 mm ilave edilmesi gerekir.

dekorlar.org


Örneğin;

10 sıra cam tuğla örülecek bir duvar için gerekli boşluk:
(10 x 20)+1 = 201 cm
4 sıra cam tuğla örülecek bir duvar için gerekli boşluk:
(4 x 20)+1 = 81 cm 

MONTAJ

Gerekli Malzemeler:
1. Cam tuğla
2. Cam Tuğla Harcı( 10kg/m2)
3.Plastik derz ayar apartları”spacer”( Cam tuğla sayısından 10 adet daha fazla)
4. Derz dolgu malzemesi(3-4 kg/m2).
5. Donatı demiri (4m/m2)

ÖRME

Yatay ve düşeyde cam tuğlalar tam bir düzlem oluşturacak bir şekilde, özenle, tuğla gibi örülür. Örüm ypılacak boşluğa yatay ve düşeyde her iki yada üç sırada bir donatı demirleriderzlerin içine yatırılarak ek mukavvemet sağlanır. Bu nervülü demirlerin, aynı zamanda zemine ve yanlardaki duvarlara birkaç santimetre saplanması gerekmektedir. Taşan fazla harçlar donmadan temizlenmelidir.

 

BİTİRME

Harç dondutan sonra ( İklim durumuna göre ortalama bir gün sonra ) plastik ayar apartlarının kulakçıkları kopartılarak derz boşlukları derz dolgu malzemesi ile doldurularak kapatılır. Bir sünger yardımı ile cam tuğlalara yapışan fazla malzemeler temizlenerek profesyonelce uygulanmış bir cam tuğla duvar elde edilir.

 

 

 

 

2018 Tekzen Hazır Mutfak Modelleri ve Fiyatları

Mutfaklarınız yemek pişirmek yemek yemek eğlenmek ve sosyalleşme yeriniz. Kendinize yıllardır yeni bir mutfak istiyorsanız şimdi almak için harika bir zaman. Bu konuda alanının en iyi firmalarından biri olan tekzen zarif, çağdaş, estetik ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Bu sayede hem müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor, hemde uygun fiyat garantisi ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam ediyor.

Ayrıca bir mutfağı yenilemek evinizin değerinide artırıyor. Tabi seçimleriniz konusunda titiz davranırsanız. Mutfak tasarımında en önemli nokta mutfağınıza uyum sağlamasıdır. Tasarımı,genişliği,eni,boyu mutfağınızda nasıl duracağı, katalogda ve vitrinlerde çok güzel gözüken dolaplar mutfağınızda aynı görselliği vermeyebilir. Eğer hazır mutfak almaya karar verdiyseniz kesinlikle bunlara dikkat etmelisiniz. bu yazımızın altında sizin için kampanyalı ve uygun fiyata satılan tekzen mutfak dolaplarının görsellerini hazırladık. galeride bulunan bazı ürünler firmada satılan ürünler ile farklılık gösterebilir.

tekzen hazır mutfak fiyatları na baktığımız zaman kampanya zamanları 400 TL den  2600 TL ‘ye kadar farklı model ve kalitede  mutfak dolapları bulabilirsiniz.

tekzen-mutfak-dolapları
tekzen-mutfak-dolapları
tekzen-mutfak-dolapları
tekzen-mutfak-dolapları

tekzen-mutfak-dolapları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 Tekzen Fayans Modelleri ve Fiyatları

2018 Tekzen fayans modelleri ve fiyatları konusunda bilgi vereceğimiz yazımızda, sizin için seçtiğimiz resim galerisi ile detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu nedenle yazımızdaki resimlerin tekzen firması ile farklılıklar gösterebilir. Banyoların tasarımları konusunda oldukça önemli bir yere sahip olan fayanslar tasarımları kalitesi ve görüntüsüne göre birbirinden farklı modeller arz etmektedir. Bu modelleri incelediğimiz zaman öncelikle metrekare fiyatlarına bakmanız önem arz ediyor. Seramik model fayanslar özel ve yüksek kalitededir. Banyonuzu baştan yaratmak istiyorsanız önceliğiniz mobilyalardan başlamak olacaktır. Sonrasında İse fayanslarınıza ve duşakabin bölümlerine bakmanızda yarar olacaktır. Aşağıda sizlere özel resimlerimizde fayans modellerine dair farklı çeşitleri sunduğumuz ipuçlarını paylaşıyoruz.

Tekzen Fayans Fiyatları 2018

Fayanslar genelde firmalar tarafından metrekare olarak satılmaktadır. 25 TL den başlayan fiyatlarla malzeme ve kalitesine göre 250 TL’ye kadar farklı model fayanslar bulunmaktadır. Fayanslar bazen istediğiniz gibi olmayabiliyor, banyo ile uyumsuz da olabiliyor. Sizin için burada tekzen firmasının onlarca çeşitlerini sunduğu  fayans modelleri devreye giriyor. Fayansların kalitesine baktığımız zaman en fazla seramik takımlarının tercih edildiğini görüyoruz.


 

 

Tekzen Fayans Modelleri 2018

Seçme modelleri sizlerle buluşturduğum bu yazımda, en sevilen ve en çok tercih edilen fayansları bulabilirsiniz. Benim çok sevdiğim bu modelleri Tekzen dahil bir çok yapı marketinden temin edebilirsiniz.

 

 

 

Genel olarak kahverengi modelleri tercih ettim benim çok hoşuma gidiyor fakat bu modellerin diğer renk çeşitleri de bulunmaktadır. Dilerseniz diğer renk çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Bir çok farklı modelden oluşan 2018 tekzen fayans modelleri yazıma bir de video görselleri ekleyeceğim.

 

 

 

 

2018 tekzen fayans fiyatları konusunda diyeceklerim bu kadar dilerseniz videoyu izleyerek tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Tekzen modelleri ile ilgili bir çok makalemiz bulunmakta dilerseniz bunları da inceleyebilirsiniz.

2018 Modalife Yatak Odası Takımları

2018 Modalife Yatak Odası Takımları Modalife Yatak Odası Takımları Yatak odası hepimiz için evlerimizi ev yapan huzuru bulduğumuz en değerli yerlerimizdir öyleki duvar boyasından aydınlatmaya aksesuardan dekorasyonuna kadar fazlaca önem verir titiz davranırız, Önceliğimiz her zaman yatak odası mobilyalarında kullanılan malzemelerin kullanışlı ve konforlu olmasınıdır aksi hale bütün günün yorgunluğunu ve sitresini başka türlü atamayız peki hem konforu hem kaliteyi uygun fiyata sunan her zevke uygun seçeneği olan yatak odası takımlarını nereden bulabiliriz tabiki sorunun cevabı modalife yediden yetmişe her zevke hitap edecek onlarca çeşitlerin arasında size uygun bir model mutlaka vardır dekoratif yapısı zarif tasarımları sağlam yapısı ile 2018’de yatak odası takımı almadan önce mutlaka bir modalife mağazasına uğrayın yada web sitesini ziyaret edin.

2018 Yılı Tekzen Genç Odası Modelleri

2018 Yılı Tekzen Genç Odası Takımları Harika Tasarımları ve Kalitesi İle Gözlerinizi Üzerinden Alamayacağınız  Çocuklarınız İçin Birbirinden Farklı ve Zarif Modelleri İle Sizleri Bekliyor Tekzen Kalitesi İle Yıllarca Sorunsuz Bir Şekilde Kullanacağınız Genç Odası Takımları Dekoratif Olarakta En İyi Seçeneklerden Biri.

Tekzen Kullanan Bilir Aradan Seneler Geçsede Mobilyalar Daha Bugün Alınmış Gibi Sağlam ve Zarifdir Onlarca Seçeneğin Arasında Birbirinden Farklı Renkler ve Modeller Arasında Zevkinize Uygun Bir Seçenek Mutlaka Olacaktır.

 

2018 İç Cephe Favori Boya Rengi

2018 İç Cephe Favori Boya Rengi Mobilyalarımıza Uyumu ve Sade Şık Bir Görünüş İçin Beyaz Rengi Duvarlarımız Evlerimizde Her Zaman Değerini Koruyacaktır Ancak Beyaz Renginden Bıkanlar ve Farklılık İsteyenler İçin 2018 İç Cephe Trent Favori Renginiz Siyahın Güzel Bir Karışımı Olan Alev Siyahı Rengi Olacaktır.

Beyaz Duvarların Yerine Dekore Ederek Bakmaya Doyamayacağınız İhtişam ve Görkemli Bir ev Olmasını Sağlayabilirsiniz.