Hakkımızda

dekorlar hakkımızda

dekorlar hakkımızda

Sitemiz dekorasyon konusunda ki faydalı bilgileri sizlere ulaştırmayı amaç edinmiştir. Bu bağlamda Türkiye de ki ünlü yapı marketi zincirlerinin ürünlerini sizlere sunmaktadır.

Bunun yanı sıra ev dekorasyonu, bahçe dekorasyonu gibi konularda da sizleri aydınlatmayı amaç edinmiştir. Bir çok dekoratif ürünü sizlere tanıtıp fiyatları hakkında bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Bu ürünleri çoğunlukla tekzen, ikea, praktiker, bauhaus, koçtaş gibi bilindik yapı marketlerinden seçmekteyiz. Bu ürün portföyleri ile vereceğimiz bilgiler sayesinde kolayca evinizi ya da ofisinizi güzelleştirebilirsiniz.

Sizlere en ucuz ve en güzel ürünleri sunmak için çaba göstermekteyiz. Diğer dekorasyon fikri sitelerinden en büyük farkımız ise belli başlı markaların ürünlerini size sunmamızdır. Yani bu ürünlere sizlerde kolayca ulaşıp evinizi dekore edebilirsiniz.

Dekorlar.org sitesi diğer dekorasyon firmaları ile herhangi bağlantısı bulunmamaktadır.

Dekorlar.org firmanın üretmiş olduğu ürünler ve farklı tasarımları ziyaretçilere bilgi verilmesiyle amacıyla kurulmuştur. Firma istediği takdirde ürün ve görselleri siteden kaldırmak ile yükümlüdür.

 

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!