Metal Dekorasyon Ürünleri 2018

ahşap ve Metal Dekorasyon Ürünleri

Yenilikçi tasarımların son zamanlarda çoğalması ile beraber metal dekorasyon ürünleri 2018 de çok farklı tasarımlarla piyasaya girmeyi başardı. Sizlere bu yazımda birbirinden güzel son moda 18 tane metal dekorasyon ürünü vereceğim.

Bu ürünler pahalı dursa da fiyatları 50 lira ile 100 lira arasında değişmektedir. Bu ürünlerle evinize renk katabilirsiniz.

Metal Dekorasyon Ürünleri 2018 İnceleme

ahşap metal tasarım anahtar askısı
metal dekorasyon ürünleri

Bu fikir bana çok güzel geldi, kapınızın yanına bu güzel anahtarlığı koyarak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Benim çok beğendiğim bu modeli 100 lira altında bir fiyata sahip olabilirsiniz.

Ahşap ve Metal Karışımı Dekorasyon Ürünler

 

Yenilikçi fikirlerin çoğalması ile bu tarz ahşap ve metal karışımı ürünler ortaya çıkmaya başladı. Bu yenilikçi dünya haritası evinizin bir köşesinde çok tarz durabilir. Benim bu modeller arasında ahşap ve metal karışımı en sevdiğim modeldir.

 

ahşap ve Metal Dekorasyon Ürünleri
ahşap ve Metal Dekorasyon Ürünleri

Ananas Metal Dekorasyon Ürünü

Bu tarz bir ürünü evinizde kullanmak istemeyebilirsiniz. Fakat bir restorant yada bir mutfağa çok yakışacak bir dekorasyon ürünüdür, metal olması ile beraber üzeri boyanmıştır.

 

ananas metal dekorasyon
ananas metal dekorasyon

Atatürk Temalı Metal Duvar Süs

Bu eşsiz parçayı koymazsam olmazdı, benim çok hoşuma gitti, artık yenilikçi fikirler ile beraber atamızın portresi bu şekilde de asılabilir. Okullarda, ofislerde yada evlerde kullanılabilir, gerçekten gerek ebatları olsun gerekse benzersiz metal tasarımı ile olsun çok dikkat çekiyor.

atatürk metal duvar üsüs
atatürk metal duvar üsüs

Pusulalı Metal Dünya Haritası Dekoru

Bu parça da beyaz duvarlara, ofislere ve evlere çok yakışacak bir parçadır. Özellikle ulaşım, turizm sektöründe olanlar bu tarz bir metal dekorasyon kullanabilirler. Metal dekorasyon ürünleri 2018 arasında en sevdiğim modellerden birisidir.

hayat haritası Metal Dekorasyon Ürünleri
hayat haritası Metal Dekorasyon Ürünleri

 

kimya duvar süsü
kimya duvar süsü

Satranç Tahtalı Metal Dekorasyon Ürünü

Satranç tahtalı dekorasyon ürünün fiyat 200 liranın üstünde olsa da 3D görünümü ile dikkat çekiyor. Yine eğitim kurumlarına, okullara dekoratif amaçlı kullanılabilecek bir ürün.

satranç tahtası metal dekorasyon
satranç tahtası metal dekorasyon

 

şık tasarımlı ecza dolabı
şık tasarımlı ecza dolabı

Türkiye Haritalı Metal Ahşap Dekorasyon Ürünü

Oldum olası bu tarz harita dekorasyon ürünlerini çok seviyorum, Türkiyeli ahşap metal dekorasyon ürününü de tanıtmadan geçemezdim. Sizde fotoğraftan bakabilirsiniz, beğeneceğinize eminim.

türkiye ahşap metal duvar süs
türkiye ahşap metal duvar süs

Metal dekorasyon ürünleri 2018 için vereceklerim bu kadar, daha fazlası için verdiğimiz video ve galeriyi takip edebilirsiniz.

“Metal Dekorasyon Ürünleri 2018” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir