Alfemo Köşe Koltuk Takımları

Alfemo köşe koltuk takımları arasındaki seçeneklerin çeşitliliğinden bahsedildi. İşte bu söz konusu çeşitliliğin içerisinde alıcıları tarafından büyük ilgi toplayan bir seçenek de köşe takımları arasında servis edilen sehpaları anımsatan tasarımların yer aldığı modellerdir. Bu modeller ve hatta daha birçok model Alfemo fonksiyonelliğini öne koyan ve konforlu yapısıyla boy göstermeye önem veren bu markanın en önemli özelliklerini de açığa çıkaracak türdendir.

Köşe Koltuk Takımlarının Alfemo İle Sunduğu Çeşitlilik!

 

Tarzının istenilen modernliğe sahip oluşu renklerinin en uyumlu tonları ile boy göstermesi ve tasarımlarındaki sıra dışılık Alfemo markasının adını mobilya sektöründe bilindik, kaliteli markalar arasına taşımıştır. Mobilya dekorasyonunda daha farklı kullanımlara imza atan country mobilyalar çeşitliliği ile dikkatleri çeken Alfemo içerisinde de boy gösterebilmektedir. Bu ölçüde 2017 Alfemo köşe koltuk takımları beğenileri üst noktalara taşımış aynı doğrultuda oldukça yüksek bir not ile de alıcılarının karşısına çıkmıştır.

Modellere Yönelik Değişen Alfemo Köşe Takımları Fiyatlarında Moda Konuşuyor

Haki tonlarının öne çıkmış olduğu Sonbahar ve kış koleksiyonları, içerisine uzun süredir kullanılmayan kahve renk tonlarını da eklemiştir. Tabi turuncu vb. renklerin de tercih edildiği modellerde 2017 Alfemo köşe koltuk fiyatları değişkenlik gösteriyor. Böylelikle ön planda olduğu son moda renklerin son moda modellerle birleştiği Alfemo köşe takımlarındaki modeller arasından herkes aradığı takımı bulabiliyor.

Tekzen Oturma Grubu Modelleri

Tekzen oturma gruplarında kanepeler için fırsat günleri başladı. En güzel kanepeleri almak için Tekzen mağazalarını tercih ediniz. Deri kanepeler ve Kumaş kanepeler olarak iki farklı şekilde kullanıcıya seçim sağlanmaktadır. Deri kanepelerde ALVROS 3’lü Deri Kanepe krem tonu rengiyle göze hitap etmektedir. Fiyatı 1.790 TL’den başlamaktadır. Rahatlığı ve konforu açısından deri kanepeler alıcıların ilk tercihidir. Her zevke ve bütçeye uygun kanepe çeşitleri ile Tekzen sizleri düşünmektedir. Her cebe ve her bütçeye uygun fiyatlandırmaları ile sadece ve sadece konforu amaç edinmektedir. Kumaş kanepelerde ise KLIPPAN 2’li Kanepe dottevik kırmızı rengi başta olmak üzere birçok çeşitli renkte bulunmaktadır. Fiyatı 398 TL’dir. 2 Kişilik olarak daha küçük ailelerin tercih ettiği bir kanepe türüdür. EKTORP 3’lü kanepe ise blekinge beyaz rengi başta olmak üzere farklı renklere sahiptir. Fiyatı 679 TL’den satışa sunulmuştur. Evinde rahat etmeyi sevenler için kullanışlı bir kanepe türüdür.

Diğer kanepeler ile Tekzen oturma grupları birçok seçenekli renkleriyle alıcıları memnun etmektedir. Evin en önemli eşyaları arasında yer alan oturma gruplarından kanepeler, kullanış açısından önemli bir yere sahiptir. Her alıcı rahat bir kanepeyi tercih etmek ister. Tekzen sizleri düşünerek, kanepelerde en hoş tasarımları sunmaktadır.

Tekzen Mobilya Halı Modelleri 2016

Halı bir evinin en değerli eşyaları arasındadır. Tekzen mobilya halı modelleri 2016 yılında neler var neler yok ? bunlara dair bilgiler, ipuçları ve detaylarını sizlerle paylaşacağız. Evin olmazsa olmaz parçaları arasında ne var diye sorsalar bizce halı ilk beşin içerisinde geliyordur. Çünkü üzerine basmamız için üretilmiş, renk renk ve desenleriyle görenler üzerinde etki bırakan bir dekorasyon ürünüdür. Bu sayede piyasada oldukça farklı markaların üretmiş olduğu halı modelleri bulunmaktadır. Sizlerde evinize bir halı almak istiyorsanız, mutlaka tekzen halı 2016 modellerine bakmadan kararınızı vermeyiniz. Kararınızı verirken fiyat araştırma yapmanız da fayda olacaktır. Metrekare fiyatı üzerinden satılmaktadır. 99 TL’den başlayan metrekare fiyatları ile 500 TL’ye kadar çıkmaktadır. Sizlerde bütçenize göre tekzen halı takımlarınızı seçebilirsiniz.

 

Tekzen Mobilya Oturma Grupları 2016

Tekzen mobilya oturma grupları 2016 yılına özel kampanyalar devam ediyor. Yeni ve modern salon takımları bir yana özel ev dekorasyon ürünleri de Tekzen de uygun fiyatla sizleri bekliyor. Oturma grubundan beklenen tüm özellikleri bünyesinde barındıran firmanın değişik modeller ve uygun fiyatlarda takımları mevcuttur. İşte bu modellerden bazıları sizler için aşağıda örnek teşkil etmesi amacıyla hazırladık. Burada ki modelleri incelerken renklerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Evinize yakışan canlı renkleri seçebilirsiniz.

Salon oturma takımları arasında en çok sevilenleri kullanışlı olan çekyat tipi kanepelerdir. Bir yandan alt tarafını kullanma avantajı diğer yandan üst tarafını diyebiliriz. İşte üçlü, ikili ve ya tek şekiyle salonların vazgeçilmeyen tek ürünüdür. Ya modern salon takımları ya da klasik takımları bu sıralar çok tercih edilmektedir. Herkesin bütçesine göre satın aldığını salon grupları arasında en çok sevilen renkler kırmızı, beyaz ve mürdüm renkleri gelmektedir.

Modern Oturma Odası

En güzel çay sohbetleri, en güzel film sahneleri, ailenizle geçirebileceğiniz en güzel dakikaların şahidi oturma odalarıdır. Herkes bu anlarının özel olmasını ister. İşte bu yüzden oturma odalarını döşerken de özel bir çaba gösterirler. Hem rahat olsun isterler hem de şık. İşte bu yüzden modern oturma odası takımları tasarlanmıştık. Zarif hatlara sahip olan modern oturma odalarının hem kullanımı hem temizliği çok rahattır. Genelde açılabilir olan bu takımlar hem oturmak hem yatmak için üst düzey rahatlık sağlarlar. Modern oturma odalarının yeni modası TV üniteleridir. Artık dizayn eskisi gibi abartılmamakta ve biraz daha sadeliğe gidilmektedir. Bu yüzden iki kanepe iki koltuk ve bir sehpa ile bir TV ünitesi oturma odası için fazlasıyla yeterli olmaktadır. TV üniteleri geniş ve kullanışlı yapısıyla size kolaylık sağlamaktadır. Televizyonunuzun yanına DVD’ler CD’ler kitaplar koyabilirsiniz. Bunların yanı sıra çok modern aksesuarlar fotoğraflar da koyabilirsiniz. Oturma odasının modernliğini arttıracak olan bir etken de perdelerdir. Modern bir seçim yapmak istiyorsanız zebra perdeleri kullanabilirsiniz.

 

Modern Salon Modelleri

Salon hepimizin titizlikle döşediği bir bölümdür. Siz de klasiklikten sıyrılıp modern bir salon döşemek istiyorsanız bu modelleri incelemelisiniz. Modern salonların artık çok zarif çizgileri var. Şık ve bir o kadar rahat salon takımları sizleri bekliyor. Salon dekore etmek o kadar basit bir iş değildir aslında. Fakat yapacağınız incelemeler sonucunda siz de kafanızda harika birleştirmeler yapabilirsiniz. Salonunuza en uygun en modern perdeleri, halıları, aksesuarları almak sizin elinizde olacaktır. Hepimiz biliyoruz ki yıllardan beri evlerimizde bir misafir odası anlayışı vardır. O dada misafir ağırlanır. İşte aslında bu misafir odaları salonlardır. Bizim halkımız kendi yiyemediğini misafirine yedirir. Kendi yaşayamadığı rahatlığı misafirine yaşatır. Bu yüzden de salonuna en rahat en kullanışlı en güzel mobilyaları seçer. Modern salonlar da bu rahatlığı güzelliği ve kullanışlılığı yansıtmaktadır. Çok zarif hatlarıyla insanları büyülemektedir. Eğer yeni evleniyorsanız ya da evinizde tarz değişikliğine gitmek istiyorsanız sizler de klasikliği bir kenara bırakıp en modern salon takımlarıyla salonunuzu döşeyebilirsiniz. Bu modern tarzı duvar kağıtlarıyla, biblolarla, tablolarla destekleyebilirsiniz.

 

Oturma Odası Örnekleri

Bir evin hem en şık hem de en rahat olması gereken yeri oturma odasıdır. Tüm akşamınız gerek eşinizle gerek çocuklarınızla geçireceğiniz yer oturma odasıdır. Bu yazımızda oturma odası örnekleri nasıl olmalıdır, nelere dikkat edilmelidir gibi soruları yanıtlayacağız. Aynı zamanda gelecek misafirinizin yakınlığına göre de onları oturma odasında ağırlayabilirsiniz. Son zamanlarda harika modellere sahip oturma odası takımları çıktı.

Oturma Odası Örnekleri İnceleme

büyük oturma odası ve amerikan mutfak
büyük oturma odası ve amerikan mutfak

Hem klasik hem de modern tarzda önemli ilerlemeler kaydedildi. Hem renklerde hem kumaşlarda değişiklikler yapılıyor. Son dönemlerin renkleri turkuaz, mürdüm ve pudra renkleri. Bunların yanı sıra kahverengi ve siyah her zamanki yerini koruyor. Turkuaz mürdüm pudra pembesi gibi renkler genellikle beyazlarla harmanlanıyor.

Gömme mobilya Oturma Odası Örneği
Gömme mobilya Oturma Odası Örneği

Kahverengiler de ise krem tonları kullanılmakta. En çok rastladığımız oturma grubu modellerinden birisi de çiçekli oturma gruplarıdır. Bu oturma gruplarında genelde kullanılan tarz kanepenin genel renklerini içinde barındıran çiçekli minderlere sahip olmasıdır. Bu çiçekli minderlerin kumaşından da tekli koltuklar yapılıyor.

Oturma Odası Nasıl Olmalı

ikea Oturma Odası Örnekleri
ikea Oturma Odası Örnekleri

Birbiriyle harmanlanmış harika bir görünüm yakalanıyor. Bu uyum sadece çiçek desenli kumaşlarla yapılmıyor elbette. Kahverengi bir kanepe hayal edin. Yastıklarını hardal sarısı düşünün. Tekli koltuklarını ise tam tersi koltuğu sarı yastığını kahverengi hayal edin. İşte bu şekilde tasarlanıyor oturma odası takımları. Bunların yanış sıra L koltuklarda oturma odalarının vazgeçilmezleri.

mini Oturma Odası Örneği
mini Oturma Odası Örneği

Oturma odasını nasıl planlayacağınız şüphesiz oturma odanızın büyüklüğüne göre değişir. Eğer küçük bir oturma odanız varsa ona göre mobilya seçimi yaparsınız. Bu sebeple bu yazıda birkaç tane farklı tip oturma odası vermeye çalıştım, bu oturma odaları sizlere mutlaka bir fikir oluşturacaktır. Oturma odası örnekleri sade ve şatafatlı olarak da sizin seçiminize kalmıştır.

Kimisi çok detaylı gösterişli oturma odası istese de kimileri de gözü yormayan sade bir oturma odası isteyebilir. Bu sebeple bir çok farklı örnek verdik, galeri de verdiğim oturma odası örneklerine de göz gezdirebilirsiniz.

(Son Güncelleme : 03/04/2018)

 

Tekzen Salon Takımı Modelleri

Ülkemizdeki genel algı ev sahibin oturma odasında oturması yalnızca misafir geldiği zaman salonda oturulduğu yönündedir. Bundan dolayı salona her şeyin en güzeli en özeli alınır ki misafir en iyi şekilde ağırlanabilsin. Son zamanlardaki salon takımlarında hem asil hem modern bir görüntü hem de rahatlığı yakalamak hedefleniyor. Özellikle tıpkı padişah tahtını andıran ayaklı salon takımları çokça tercih ediliyor. Bu takımların tek eksi yönü koltukların kanepelerin açılamaması ve bir misafir yatıya geldiği zaman yatacak yer sıkıntısı olmasıdır. Tercihleri engellemesinin tek sebebi budur diyebiliriz. Salon takımları için sadece bu modeller değil son derece modern rahat açılabilir sandıklı kanepeler de tercih edilebilir. Salon takımlarında genellikle ağır renkler tercih edilir. Kahverengi bordo gibi renkler sıklıkla kullanılır. Fakat son birkaç yıldır açık pembe, pudra, açık yeşil ve maviler, turkuazlar da oldukça sık kullanılan renklerdendir. Bu renkleri içeren çok güzel salon halıları da tasarlanmıştır. Ülkemizin genelinde yemek masaları salonda olur. Bundan dolayı bir salon takımı alırken yemek masasına da karar vermeli ikisi arasında bir uyum yakalamalısınız.

Tekzen Mobilya Oturma Grupları

Tekzen mobilya oturma gruplarında yılın fırsatı. Yeni yıla yeni mobilyalar ve oturma grupları ile girin diye fiyatlar da indirim yaptık. Evlerimizde her zaman kullandığımız ve evlerin vazgeçilmez bir parçası olan ve evlerimizi süsleyen bir birbirinden güzel oturma gruplarında çok özel fırsatlar sizleri bekliyor.

Birbirinden farklı model ve tasarımlarıyla evlerinizi daha özel bir görünüme kavuşturmak ve kaliteden ödün vermek istemiyorsanız tekzen oturma grupları tam sizlere göre. Yeni yıl konsepti ve çok farklı tasarım sunan tekzen mobilya rengarenk ve özel kaliteli kumaş kaplama modellerini sizler için sunuyor. Yılın kampanyasında eskiyi getir yeniyi götür fırsatları devam ediyor. Evlerinizde kullandığınız eski oturma gruplarını getirin mağazalarından istediğiniz ve evinize uygun ürünü seçin gerisini düşünmeyin.

Ödeme planlarını sizin istediğiniz şekilde yapalım. Getirdiğiniz eski oturma gruplarını değerinde alalım ve sizleri yeni oturma gruplarına kavuşturalım. Fırsatlardan yararlanmak için hemen bir tekzen bayisine uğrayıp eviniz için yeni oturma takımlarını seçmeye başlayın. Yeni yılda evlerinizi de yeni bir görünüme kavuşturur.