Tekzen Mobilya Portmanto Modelleri

Portmanto kapı girişlerini süsleyen güzel bir dekorasyon ürünüdür. Tekzen mobilya portmanto modelleri hakkında bilgiler vermeyi hedefliyoruz. Bu ürünü kapının en güzel köşesine yerleştiririz. Buradan gelen misafirlerimizin elbiselerini, mantolarını, şemsiye ve diğer eşyalarını koyduğumuz dolaptır. Bu sayede kapıda önünde gereksiz bir yoğunluk olmaz. Halk arasında vestiyer olarak bildiğimiz portmantoların modellerine göre kendi arasında kategorilere ayrılmaktadırlar. Aşağıda sizlere özel galerimizde tekzen vestiyer modelleri dair örnek resimler paylaştık. Bu modellerin bir özelliği de isteğe göre şekil alabilmesidir. Standart kalıplar dışına çıkıp, müşteri isteğine göre ayrıca vestiyer içerisinde ayakkabılık bölümü de yapabilmesidir.

İnsanların isteği sürekli değişmekte ve mobilya ürünleri bunlara göre şekil almaktadır. Eskiden tek ayaklı bir vestiyer elbise askılığı vardı. Şimdilerde yerini vestiyer modelleri tekzen harika ürünler çıkartıyor. Ürünlerinin kalitesi ve fiyatları kesinlikle tartışılmaz. Çünkü piyasa şartlarına göre 1000 TL satın aldığınız portmantoyu 600 TL gibi %40 uygun fiyatla tekzen mobilya da bulabiliyorsunuz.

Tekzen Vestiyer Mobilya

Vestiyer kullanımı son zamanlar da çok yaygınlaşan ve insanları artık kullanıma ihtiyaç duyduğu evlerin vazgeçilmez mobilyaları haline gelen dekoratif görünümü ve aynı zamanda da eşya saklama adına kullanılan mobilya ürünüdür. Ayrıca portmanto olarak ta kullanılan vestiyer aynalı dolap kapakları sayesinde evleri süsleyen güzel bir görünüm kazandıran parçadır.

Tekzen vestiyer mobilya tarzı ve dolap tarzı ürünlerin çok farklı tasarımları ve renk çeşitleri olup evinize taşınmadan ya da tadilat aşamasında yaptırılması daha uygun olacaktır. Gömme tipi dolap olarak ta yapılan bu ürünler yer kapsama açısından daha avantajlıdır. Dolapların içine istenirse ayakkabı rafları ve çekmecelik olarak kullanılması açısından çok amaçlı ürünlerdir. Her evde mutlaka bulunması gereken ve daha şık ve refah görünüm sağlar olduğundan evinizde sizlere yer açacaktır.

Tekzen vestiyer ürünleri sizler için en uygun ürünleri seçip evlerinize yeni bir görünüm kazandırmayı sağlıyor. Yılın fırsat ürünlerini kaçırmamanızı hatırlatır, en güzel ürünleri eviniz için sizlere sunar ve daha fazla yer kazanımı sağlamak için bir an önce tekzen mağazalarını ve internet sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.