Mutfak için Avize Modelleri | 13 Farklı Fikir

Bu yazımızda bu yılın en güzel mutfak avize modellerini vereceğiz, hepsi birbirinden farklı olan bu modelleri beğeneceğinizden eminiz. Bildiğiniz üzere son yıllarda artık minimalist mutfaklar düzenlenmekte, eskiden büyük olan mutfaklar giderek küçülmeye başladı. Bizde bu modellerden 13 farklı mutfağı sizler için derledik, bu mutfaklar ABD, Avrupa ve bazıları Asya’dan olmak üzere farklı kıtalardan.

Büyük mutfaklar bildiğiniz üzere ABD’den geliyor. Umarım bu modelleri beğenirsiniz, bu avizeler ülkemizde mevcut fakat bu parçaları yerine koyup bu şekilde mutfak yapmak herkesin harcı değil, bizde tasarım harikaları olan bu mutfakları sizlerin beğenisine sunduk.

 

Mutfak Avize Modeli Fikirleri

 

minimalist mutfak tasarımı
minimalist mutfak tasarımı

 

Benim özellikle keyif aldığım bir model, ikealarda karşınıza çıkmıştır, gayet küçük bir mutfak ve küçük masa, bekar yada yeni evle çiftlere hitap eden bu fikre bayıldım, ayrıca avizelerinde uyumu gözlerden kaçmıyor.

 

minimalist özgün mutfak tasarımı
minimalist özgün mutfak tasarımı

 

Bu mutfak o kadar küçük olmasa da köşe de ki yuvarlak masa anlayışına bayıldım. Gerçekten müthiş bir fikir, yeni modada yuvarlak masalar yer olmasa da böyle bir alanda yuvarlak masa tercihi çok doğru olmuş ya avize seçimine ne demeli.

 

Mutfak Dekorasyonu
Mutfak Dekorasyonu

 

Bu mutfağımız tabi ki de Amerika’dan, çok büyük geniş bir alan boylu boyunca tezgah, yine avize tercihi dikkatimi çekiyor ve siz okurlarıma sunuyorum.

 

mutfak için 3 lü avize model
mutfak için 3 lü avize model

 

Genel olarak 3’lü avize fikrinden pek hoşlanmasam da gerçekten çok hoş olmuş, bu mutfağa beyaz tonları ve bu tarz endüstriyel bir avize gerçekten çok şık olmuş.

mutfak için büyük avize modeli
mutfak için büyük avize modeli

 

Bu avizeler bana çok büyük geldi, aslında mutfak alanı çok büyük bu kadar büyük avize seçimi bence yanlış biraz daha küçük olabilirdi fakat yine de beklentileri karşılamış.

 

Mutfak için çok farklı avize modeli
Mutfak için çok farklı avize modeli

 

 

Tek kelime ile şahane gerçekten masa seçimi ve avize seçimi gerçekten çok güzel ayrıca şu detaya lütfen dikkat edin genelde avizeler masaların üstüne konuyu bu çok büyük ve çok atlanan bir detaydır.

Avizeleri masa üstüne yerleştirmeye yada masayı avize altına yerleştirmeye özen gösterelim.

 

mutfak için en yenilikçi avize modeli fikri
mutfak için en yenilikçi avize modeli fikri

 

Bu endüstriyel avizeleri oldum olası sevmem ama bu tarz yenilikçi iki renk mutfaklara nedense çok yakışıyorlar.

 

mutfak için minimalist avize modeli
mutfak için minimalist avize modeli

 

Yine favorilerimden bir tanesi minimalist tarz mutfaklara gerçekten çok yakışan bir model, diğer modelleri galerimizden bulabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı lütfen esirgemeyin, ayrıca tüm modellerin bulunduğu videomuzu da izleyebilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın