Outlet

2016 Tekzen Mobilya Ürünleri 2016 Tekzen Mobilya Ürünleri

2016 yılına sayılı günler kala birbirinden güzel tekzen mobilya ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Mağazalar gitmeden önce fikir almanız için, yeni modelleri sizlerle paylaştık. 2016 Tekzen Mobilya ürünleri arasında en çok köşe takımları,..

Outlet207 views0 yorum
Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde

Geçmişten günümüze kadar her daim evdeki yerini koruyan tül perdelerin modası hiç geçmiyor. Tül perdelerin modelleri sürekli yenileniyor. Tül perdeler artık sadece tülden ibaret değil. Üzerlerinde çok farklı desenler içeriyorlar...

Outlet202 views0 yorum
Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler

Perdeler bir evin giysileridir. Evinizin dışarıdan görünen tek üyesidir. Son zamanların modası ise düz perdelerden ziyade stor perdelerdir. Stor perdelerin temizliğinden her ne kadar korkulsa da korkulmaması gerekmektedir. Çünkü bunu..

Outlet203 views0 yorum
Tekzen Duvar Kağıtları Tekzen Duvar Kağıtları

Bir evin ferah görünmesini sağlayan da basık görünmesini sağlayan da o evin duvarlarıdır. Odalarınızı boyayacağınız renkler yapıştıracağınız duvar kağıtları çok önemlidir. Tekzen duvar kağıtları ile sizlere bu yazımda bir çok..

Outlet333 views0 yorum
Tekzen Canlı Çiçek Modelleri Tekzen Canlı Çiçek Modelleri

Çiçekler bize doğanın vermiş olduğu en güzel hediyelerdir. Bazen birisine verilebilecek en güzel hediyedir çiçekler bazen ise bütün derdinizi sıkıntınızı paylaşabileceğiniz sessiz bir dosttur. Bu yazımda tekzen canlı çiçek modelleri..

Outlet615 views0 yorum
Tekzen Boya Ürünleri Tekzen Boya Ürünleri

Boya bir evin içini dışını gösteren canlı tutan bir ögedir. Eskiden kalmış bir bina düşünün restore edildiği zaman, rengarenk renklerle boyandığı zaman ne kadar da yeni duruyor değil mi? Boyalar..

Outlet287 views0 yorum
Tekzen Halı Modelleri Tekzen Halı Modelleri

Halı bir evin en önemli eşyalarından birisidir. Evi gösteren eve şıklı katan bir parçadır. Günümüzde eşyalara göre çok modern halılar üretilmektedir. Bir bayan evinde en çok halıya önem verir diyebiliriz. Gerek dokumalarıyla..

Outlet411 views0 yorum
Tekzen İndirimli Ürünleri Tekzen İndirimli Ürünleri

Evlerde sade ve şık görünüm arayanlar için çok alternatif sunan tekzen ürünleri sizin ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Fazla bir masraf yapmadan evinizde yeni bir tarz ve görünüm istiyorsanız mutlaka tekzen ürünlerine..

Outlet279 views0 yorum
Tekzen Çöp Kovası Tekzen Çöp Kovası

Evlerde ve iş yerinde en önemli kullanılan ev araçlarından bir tanesi olan çöp kovaları günlük yaşantımızdan bizlere o kadar çok kolaylık sağlamaktadır ki her zaman kullanma ihtiyacı hissederiz. Günlük olarak..

Outlet387 views0 yorum
Tekzen Stor Perde Modelleri Tekzen Stor Perde Modelleri

Perdeler evlerimiz dış dünyaya açılan bir gözü camları ve pençelerimizi süsleyen ve evlerimizin içerisinde çok farklı bir hava ve konsept sağlayan ev tasarım ürünlerinden bir tanesidir. Son zamanlar da evlerde..

Outlet / Perde / Perde modelleri571 views0 yorum