Salon Dekorasyon Fikirleri 2019 – 2020 | 23 Farklı Model

Bu yazımızda salon dekorasyon fikirleri 2019 yılında ve 2020 yılında moda olacak tüm dekorasyon fikirlerini görseller ile sizlerle paylaşacağız. Aralarında çok beğendikleriniz de çıkacaktır, size çok sade gelen modellerde olacaktır, bu sebeple 20’den fazla görsel ile sizlere farklı tarzları, birbirinden güzel salon dekorasyonlarını sunduk, umarım beğenirsiniz.

 

saray tarzı salon dekorasyon fikirleri
saray tarzı salon dekorasyon fikirleri

 

İlk olarak saray tarzı oturma odası ile  başlayacağız. Ben pek sevmesem de seveni çok ve son bir kaç yıldır çok moda, fiyatları ve gösterişli olması sebebiyle pek tercih sebebim olduğu söylenemez.

 

Salon Dekorasyon Fikri

 

Bu tarz sade fikirleri çok seviyorum özellikle oda ortasında ki ahşap ayrıntıya gerçekten bayıldım. Bu tarzı genelde gri ve ahşap rengi ile oluşturabiliyorsunuz. Avizeleri de bu dekorasyona göre seçmek tabi ki önemli, renk ve avize dikkat edeceğimiz en önemli iki faktör.

 

salon dekorasyon fikirleri
salon dekorasyon fikirleri

 

Yine sadelikten yana bitkiler ile bezenmiş bir ortamda kahverengi ve lacivert uyumu, gerçekten çok yakışmış, bu tarz salon dekorasyonu son yıllarda çok kullanılıyor.

 

Salon Dekorasyon Fikirleri 2020
Salon Dekorasyon Fikirleri 2020

 

Yabancı bir oturma odası ama halı ve koltukların konumu, orta da ki hakiki ahşap sehpa, gerçekten çok güzel bir uyum yakalamış, tek eksik şömine üzerinde ki aksesuarlar bence yakışmamış.

 

Salon Dekorasyon Fikirleri 2019
Salon Dekorasyon Fikirleri 2019

 

Bu renkler son 2 yıldır karşımıza çıkıyor salon dekorasyonunda çok önem taşıyan renkler, ayrıca hakiki ahşap sehpalarda oldukça yaygın kullanımda.

 

 

Salon Dekorasyon Fikirleri 2019 2020
Salon Dekorasyon Fikirleri 2019 2020

 

Türk halkı olarak bu tür renkli modellere alışık olmasak da yine de güzel bir dekorasyon fikri, çok havalı ve renkli insanın için açıyor. Bu tarz bir dekorasyon da dikkat edilmesi gereken en büyük faktör yine mobilya seçimi olacaktır.

 

sade ve konforlu salon dekorasyonu
sade ve konforlu salon dekorasyonu

 

Konforuna düşkünlerin tercih edebileceği bir salon dekorasyon fikri, bana göre değil sıkış tepiş tasarımları sevmiyorum, fakat rahatınıza çok düşkünseniz bu tarz bir fikir çok anlamlı.

 

sade tek koltuklu salon dekorasyonu
sade tek koltuklu salon dekorasyonu

 

Yine sade bir görünüme bürünen bir salon dekorasyon fikri 2019 yılında genellikle bu şekilde minimalist sade modeller öne çıkıyor.

 

sade şömineli salon dekorasyonu 2019
sade şömineli salon dekorasyonu 2019

 

Editör seçimi olan bu model gerçekten köşe takımının nasıl olacağına dair bize fikirler veriyor, renk seçimi ile çok tarz bir model ayrıca halının uyumu ve ortadaki mermer masa, gerçekten ne desek boş tek kelime ile fevkaladenin fevkinde.

 

sade salon dekorasyon fikirleri
sade salon dekorasyon fikirleri

 

Son olarak mutfak salon bir olan salon dekorasyonu için fikrimiz, bu tarz sade bir tasarım gerçekten çok başarılı olacaktır, daha fazla görseli galerimizden bulabilirsiniz, farklı tasarımları ve farklı dekorları sizlere günden güne yansıtmaya devam edeceğiz. Lütfen o değerli yorumlarınızı bizden saklamayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir