admin@dekorlar.org

Tekzen Banyo Modelleri

Tekzen Banyo Modelleri

Tekzen banyo dolapları modelleri ve fiyatları, hakkında bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz. Tekzen banyo modelleri tüm aksesuarlarını resim galeriden inceleyebilirsiniz. Banyonun kaliteli olmasını herkes ister. Çünkü kalite demek uzun ömürlü, estetik ve kullanıma hazır anlama gelmemektedir. Eğer uzun ömür olmasını istiyorsanız, mutlaka kalite ürün tercih etmeniz gerekiyor.

Bir banyoda olması gereken şeylerin başında tekzen banyo duşakabin gelse de genellikle eski tip evlerde bunlar bulunmaz. Burada dikkat edilmesi gereken şeylerin başında bütçemize göre hareket etmek olacaktır.

Tekzen Banyo Dolapları Fiyatları

tekzen banyo dolapları
tekzen banyo dolapları

Ortalama bir banyonun masrafı yapılacağı işe göre değişir. 1000 TL ile 7000 TL arasında değişen miktarda bir masrafı olacaktır. Maksimum verilen rakam içerisinde her şey vardır. Fayanslar, asma tavan, suya dayanaklı banyo dolabı, musluklar, gibi bir aksesuar dahildir. Fakat bu para bütçesi olmayan kişiler için ise parça parça banyolarına yenilik katmaları tavsiye edilir. Bir liste yaparsak;

  • Banyo dolabı (Su geçirmez)
  • Banyo aynası
  • Duvar ve yerler için fayans (1.Sınıf kalitede)
  • Tavan için suya dayanaklı asma tavan
  • Banyo muslukları ve armatörleri
  • Duşakabin, jakuzi veya küvet
  • Aksesuarlar

Burada yazdıklarımız bir banyo için olmazsa olmazlarındandır. Bunlar dışında ekstra aydınlatma gibi şeyler katılabilir. Fakat bunlar banyo masrafını arttırmaktır. Biz optimal bir banyo için liste hazırladık.

Sizlere fikir vermesi amacıyla genel piyasada satılan banyo modelleri hazırladık. Bu modeller arasında duşa kabin olanları ağırlıktadır. Aralarından istediğinizi seçebilirsiniz. Bir banyoda ne arıyorsanız, yukarı listemizi yakından bakabilirsiniz.

Tekzen Banyo Modelleri İncelemesi

Tekzen banyo modelleri ucuz fiyatları ve şık tasarımları ile ilgi çekiyor. Özellikle duşakabin ve banyo dolapları çok tercih ediliyor. Ben de bunlara bir kaç örnek vermek istedim galeride hepsini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir