Tekzen Banyo Paspas Takımı

Paspaslar insanları ayaklarını bastıkları yerler olsa da onları şık ve zarif görüntüsünün olmasını isteriz. Çünkü o mekana değişik bir hava katarak oranın tarzını değiştirir.Fiyatları oldukça ucuz olmasına rağmen paspaslar kendi aralarında model ve renklerinden dolayı farklılıklar vardır. 8 liradan başlayıp 100 liraya kadar değişik kombine tip paspas çeşitleri mevcut. Aşağıda galerimizde pas pas modellerini anlatmaya çalıştık. Evinize en uygun modeli seçip almanız size kalıyor.

Tekzen Banyo Paspas Fiyatları

Modeller arasında evinize güzel olacaklarını biz tavsiye etsek nasıl olur dersiniz ? Bazı çeşitler vardır ki, ev ile hemen takım içinde olur işte onlardan bahsediyoruz.Bir paspas çok ucuz olması onun kalitesiz olduğu anlamına geldiğini hatırlatmak isteriz. Ucuz kalitesiz diye düşünmemek gerekiyor. Çünkü evinize aldığınız zaman ona bir ömür biçiyorsunuz ve o zaman geldiğinde hiç bir şey olmuyor.Görüyorsunuz ki; paranın düşük olması onu basit malzeme kullanıldığı anlamına gelmediğini….

Tekzen Banyo Paspas

Paspaslar genellikle tekli, ikili ve üçlü takım halinde satılır. Burada bazı modeller arasında karma olarak karşınıza sunduk. Umarım beğenirsiniz. Gösterdiğimiz modeller tekzen de bulunan takımlardır. O yüzden beğendiğiniz olursa kolaylıkla tekzen’den alabilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın