Tekzen Çekyat Modelleri

Çekyat geçmişten günümüze kadar gelen en önemli ev eşyalarından bir tanesidir. Çekyat rahat kullanımı ve kullanışlı yapısı ile her evde bulunan bir eşyadır. Geçmişten günümüze dek ulaşmayı başaran ve tabi bu sırada bazı evrelerden geçen çekyatlar her sene kendi modasını yenilemektedir. Değişmeyen bir şey varsa o da çekyat modasının asla geçmeyeceğidir. Bu sebeple sizlere bu yazımda tekzen çekyat modelleri hakkında örnekler verdim.

sandy tekzen kanepe modeli
sandy tekzen kanepe modeli

Çekyatlar bir misafiriniz geldiğinde onlara en rahat uykuyu sağlamanız için bir fırsattır. Tabi büyük evlere sahipseniz bir misafir odanız vardır fakat herkes aynı konumda olamıyor maalesef. Bu sebepten dolayı da salonunuzdaki oturma odanızdaki kanepeleri açılıp kapanabilme özelliğine sahip olan çekyatlardan yana yapmanızı öneriyoruz.

 

Tekzen Çekyat Modelleri İncelemesi

 

tekzen açılabilir çekyat modeli
tekzen açılabilir çekyat modeli

 

Çekyatların direkt arkaya açılanları olduğu gibi içinden bir parça çıkanları da mevcuttur. Hangisi kolayınıza geliyorsa onu seçmelisiniz. Yanı sıra direkt açılanların altlarının sandıklı olması da sizin için bir avantajdır. Nereye koyacağınızı ilemediğiniz ıvır zıvırınızı belki çok kullanmadığınız kıyafetlerinizi belki varlığından rahatsız olduğunuz şeyleri bu çekyatların sandık kısımlarında saklayabilirsiniz.

Tekzen Çekyat Modelleri ve fiyatları
Tekzen Çekyat Modelleri ve fiyatları

Çekyat için seçeceğiniz kumaş da çok önemlidir. Kolay temizlenebilir olması sizin yararınıza olacaktır. Renk seçimi de bir çok renk seçeneği arasından sadece ve sadece size kalmış.

 

Tekzen Çekyat Modelleri Fiyatlar

 

Tekzen kahverengi çekyat modeli
Tekzen kahverengi çekyat modeli

 

Çok çeşitli modelleri tekzen kendi bünyesinde barındırdığı için fiyatlar çok fazla değişkenlik göstermektedir. Bir çok farklı markanın farklı model çekyatlarına ulaşa bilirsiniz. Bu yazımda benim en çok hoşuma giden çekyat modellerini vermeye çalıştım.

tekzen kırmızı ayaklı çekyat modeli
tekzen kırmızı ayaklı çekyat modeli

 

Bu modeller kaliteden tutun, kumaş modeline kadar farklı özelliklerde olduğu için fiyatları da bu şekilde değişkendir. Son yıllarda eski yılların aksine bu şekilde ayaklı ve sade modeller popüler olmuştur.

tekzen kırmızı çekyat modeli
tekzen kırmızı çekyat modeli

 

Sade ve dikkat çeken modeller ile tüm farklı modelleri tekzende bulmanız mümkündür. Kendi markasının çıkardığı çekyatlar daha ucuza gelmektedir.

 

tekzen mavi pembe çekyat modeli
tekzen mavi pembe çekyat modeli

Son olarak bu verdiğim modelde son zamanlarda çok popüler olmuştur. Çok kullanışsız görünen bir model olsa da fiyat kalite paritesi bakımından uygundur. Ayrıca göründüğü gibi değildir, rahat bir çekyat olduğunu biliyorum, mutlaka reyonda deneyiniz.

( Son Güncelleme : 06/04/2018 )

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir