admin@dekorlar.org

Tekzen Fayans Modelleri ve Fiyatları

Tekzen Fayans Modelleri ve Fiyatları

Tekzen fayans modelleri ve fiyatları hakkında bilgiler vereceğimiz yazımızda, resim galerisi ile daha detaylı inceleyebilirsiniz. Bu sebeple konumuzda görsellerin tekzen mobilya firması ile farklılıklar göstermektedir. Banyoyu tasarımları arasında önemli bir yere sahip olan fayanslar kalitesi ve görüntüsüne göre farklı modeller arz etmektedir. Bu modelleri incelerken önce metrekare fiyatına bakmanızda yarar olacaktır.

Seramik tip fayans takımları özel ve kalitesi yüksektir. Bir banyoyu baştan tasarlamak istiyorsanız önce mobilya kısmından başlamanız gerekir. Daha sonra fayans ve duşakabin bölümlerine bakmanızda yarar olacaktır. Aşağıda sizlere özel galerimizde fayans modellerine dair ipuçlarını paylaşıyoruz.

Tekzen Fayans Modelleri Fiyatları

Fayans fiyatları ortalama metrekare üzerinden satılmaktadır. 29 TL den başlayıp 199 TL’ye kadar değişik model ve renkte fayanslar bulunmaktadır. Fayanslar bazen banyo ile uyumsuz da olabiliyor. İşte burada tekzen fayans modelleri devreye giriyor. Fayansların kalitesini incelediğimiz zaman en çok seramik takımlarının piyasada varlığı olduğunu görüyoruz.

2018 Tekzen Fayans Modelleri ve Fiyatları için Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir