Tekzen Mobilya Duşa kabin

Tekzen Mobilya Duşa kabin

Duşakabinler ; duş alırken banyomuzun ve duş aldığımız alan dışındaki yerlerin dışında herhangi bir ıslanmaması ve için üretilmiş olan banyo ürünüdür. Kaliteli bir duşa kabin arayanlar için bu yazımızda tekzen mobilyanın duşakabinlerini inceleyeceğiz.

Duşakabinler yapıldıkları malzemeye göre farklı gruplarda yer alabililer. Bunları dört  ana grupta toplayabilir. Yapıldıkları malzeler mika , polistren duşakabin, compakt duşakabin ve tamperli cam duşakabinlerdir. Bunlar birbirlerine göre avantajları olup bunlar da ; tamamen cam isteyenler için tasarlanmış olan duşakabinler için tamperli cam seçenekleri sunmaktadır. Daha hafif malzemeden yapılan ve içeriden dışarısı ve dışarıdan içerisi görünmeyen plastik malzeme kullanılarak yapılan polistren duşakabinlerdir. Mika olarak tasarlanan duşa kabinler ise daha çok alüminyum malzeme tarzında görünüm isteyen ve daha kaliteli olarak sunulan kabinlerdir. Eviniz için düşündüğünüz duşakabinlerin modellerini tekzen mobilya duşakabin sayfasından resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca duşakabinlerin en önemli kullanım avantajlarından biri de hijyen ve temizlik konusudur. Tekzen mobilyanın sunduğu duşakabinler bu konuda çok hassas davrandığından kabinin kapaklarının kenarlarında fitiller ile koruma sağlayıp herhangi bir mikrop yada yabancı madde girişinin engellenmesi ve aynı zamanda banyo sırasında dışarıya herhangi bir su sızıntısı olmaması konusunda önem arz etmektedir bu fitiller. Aynı zamanda belirli bir periyod aralıklarında bu fitillerin değişmesi de çok kolaydır. Camın kenarında rahatça çıkabilen fitilleri , yenisi ile değiştirilmesi kullanıcı tarafından yapılabilecek bir işlemdir.

Siz değerli ziyaretçilerimize fikir vermesi amacıyla bazı modeller gösterilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir