admin@dekorlar.org

Tekzen Mobilya Modelleri

Tekzen Mobilya Modelleri

Tekzen Mobilya 40 yıldır evlerimizi döşüyor. Kaliteli ve uzun yıllar dayanıklı olan ürünleriyle müşterilerinin gönlünü fetheden Tekzen Mobilya dünya markası olmayı hedefliyor. Bu hedefine giden basamaklardan biri de Türkiye’nin önde gelen mobilya markaları arasında olmaktı. Türkiye’de müdavimleri olan Tekzen Mobilya bu gidişle vizyonunu kısa sürede gerçekleştireceğe benziyor.Tekzen Mobilya ürünleri arasında Tekzen salon takımları, Tekzen köşe takımları, Tekzen oturma odaları, Tekzen polostyle berjerler, Tekzen Classtyle berjerler, ve Doğtaş tv koltukları yer alıyor.Tekzen salon takımlarına göz gezdirdiğimizde minimalist tasarımlardan gösterişli olanlara kadar bir çok çeşidin mevcut olduğunu görüyoruz. Daha çok beyaz, krem rengi, bej renginin hakim olduğu takımlarda siyah, kahverengi ve füme renkler zıt renkler olarak kullanılmış.

Tekzen köşe takımları ise salonunuzun havasını bir anda değiştirecek stillere sahip. Sportif tasarımlar en çok köşe takımlarında ön plana çıkmış. Rahatına düşkün olanların oturma odalarında en sık kullandıkları köşe takımları, uzanmaya ve dinlenmeye elverişli olduğundan tasarımlar da rahat ve sportif tutulmuş. Yatak odası takımları 80’li yılların kasvetini 20’li ve 30’lı yılların ferahlığına bırakıyor. Açık renklerin hakim olduğu Tekzen yatak odası takımlarında kullanım alanına da ayrıca önem verilmiş. Tekzen gardıroplar son derece kullanışlı. Kıyafetlerinizi rahatça yerleştirebileceğiniz bu gardıroplarda kullanım kolaylığı hedeflenmiş. Kapak kısımları genel olarak sürgülü olduğundan yatak odasını daraltmayan modeller ortaya çıkmış.

Tekzen mobilyanın ürünlerini takım olarak alabileceğiniz gibi tek tek seçip alma imkanınız da bulunuyor. Farklı mobilyaları bir araya getirerek dilerseniz kombin de yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir