Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri

Masalar olmasaydı diye düşündünüz mü hiç. birçok işimiz çok daha zor olurdu değil mi? ofiste zor dakikalar yemek yerken özellikle de yerde oturmayanlara zahmetli oturmalar… Tekzen mutfak cam masa modelleri çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Masalar hayatımızın her yerindedir. Özellikle cam masalar. eskiden cam masaları kullanmaya her ne kadar cesaret edilemiyorsa da günümüzde bir o kadar da tercih edilmektedir.

Bu modelleri ve markaları bu yazıda vermeye çalıştım, her biri farklı model olup farklı markalara sahiptir.

Tekzen Mutfak Cam Masa Modeli
Tekzen Mutfak Cam Masa Modeli

 

Artık cam masaların temper camlardan olması kırılma olasılığının daha aza düşürülmesi ile birlikte cam masalar daha çok kullanılmaya başladı. Bununla birlikte cam masa modellerinde de harikulade değişimler çok farklı tasarımlar yapılmaktadır. Cam asaletin şıklığın simgesidir diyebiliriz.

 

Alfemo Desenli Cam Masa
Alfemo Desenli Cam Masa

 

Cam masaların modelleri oval cam dikdörtgen cam ve kare cam gibi şekillere göre değişmektedir. Kenardan açılabilen uçlardan açılabilen veya ortadan açılabilen cam masalar vardır.

 

Beyaz Camlı Yandan açılır Cam Masa
Beyaz Camlı Yandan açılır Cam Masa

 

Tekzen cam masaların modelindeki asıl rolü ise ayaklar oynar. Bir masanın ayaklarında çok fazla değişiklik yapabilirsiniz. Çok keskin hatlar kullanabileceğiniz gibi çok zarif hatlar da kullanabilirsiniz. Zikzak ayaklara sahip olan bir masa hayal edin veya kıvrımlı bir ayağa sahip olan bir masa. Oldukça farklı olacaktır.

 

Cam Mutfak Yemek Masası
Cam Mutfak Yemek Masası

 

Cam masa denilince aklınıza direkt olarak saydam sadece tam olan masalar gelmesin. Günümüzde cam masalarda renklendirilebilmekte desenlendirilebilmektedir.

 

Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri İnceleme

 

Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri
Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri

 

Bu modeller markalara göre fiyatları değişiyor fakat genel itibari ile uygun fiyata sunuluyor. Verdiğim fotoğraflardan bazıları alfemo ve istikbale ait olsa da tekzenin kendi marka listesinde yer alan enzi markası da şık modeller sunuyor.

Her sene cam masa modelleri yenileniyor. Geçmiş senelerde en çok tutulan cam masa modeli cam altına yapılan renkli görseller olsa da bu yıl sade tasarımları ile dikkat çekiyor.

 

Tekzen Cam Masa Modelleri Fotoğraf Galerisi

 

Son olarak sizler için seçtiğim bazı modelleri galeride vereceğim. En güncel fiyat ve çeşitlerden haberdar olmak için tekzen mağazasını gezebilirsiniz. Tekzen cam masa modelleri fiyatları sürekli değişmektedir, ürün çeşitliliği de sürekli değişim göstermektedir.

 

( Son Güncelleme: 13/04/2018 )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir