Anasayfa » Mobilya » Mutfak » Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri

Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri

Masalar olmasaydı diye düşündünüz mü hiç. birçok işimiz çok daha zor olurdu değil mi? ofiste zor dakikalar yemek yerken özellikle de yerde oturamayanlara zahmetli oturmalar… Masalar hayatımızın her yerindedir. Özellikle cam masalar. eskiden cam masaları kullanmaya her ne kadar cesaret edilemiyorsa da günümüzde bir o kadar da tercih edilmektedir. Artık cam masaların temper camlardan olması kırılma olasılığının daha aza düşürülmesi ile birlikte cam masalar daha çok kullanılmaya başladı. Bununla birlikte cam masa modellerinde de harikulade değişimler çok farklı tasarımlar yapılmaktadır. Cam asaletin şıklığın simgesidir diyebiliriz.

Cam masaların modelleri oval cam dikdörtgen cam ve kare cam gibi şekillere göre değişmektedir. Kenardan açılabilen uçlardan açılabilen veya ortadan açılabilen cam masalar vardır. Tekzen cam masaların modelindeki asıl rolü ise ayaklar oynar. Bir masanın ayaklarında çok fazla değişiklik yapabilirsiniz. Çok keskin hatlar kullanabileceğiniz gibi çok zarif hatlar da kullanabilirsiniz. Zikzak ayaklara sahip olan bir masa hayal edin veya kıvrımlı bir ayağa sahip olan bir masa. Oldukça farklı olacaktır. Cam masa denilince aklınıza direkt olarak saydam sadece tam olan masalar gelmesin. Günümüzde cam masalarda renklendirilebilmekte desenlendirilebilmektedir.

Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri Tekzen Mutfak Cam Masa Modelleri

Bir önceki yazımız olan Tekzen Mutfak Modelleri başlıklı makalemizde tekzen mutfak dolapları, tekzen mutfak dolapları çeşitleri ve tekzen mutfak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

fotoşop