Anasayfa » Outlet » Tekzen Stor Perdeler

Tekzen Stor Perdeler

Perdeler bir evin giysileridir. Evinizin dışarıdan görünen tek üyesidir. Son zamanların modası ise düz perdelerden ziyade stor perdelerdir. Stor perdelerin temizliğinden her ne kadar korkulsa da korkulmaması gerekmektedir. Çünkü bunu yapan tasarlayan tasarımcılar elbette temizliğini de düşünmüşlerdir. Stor perdeleri silerek veya araba fırçasıyla yıkayarak temizlemek mümkündür. Stor perdelerin ütü derdi yoktur. Bu açıdan size kolaylık sağlar. Stor perdeleri kendi aralarında çeşitleri vardır. Birisi sadece düz kumaştan oluşan stor perdelerdir. İkincisi ise zebra perdelerdir. Zebra perdeler ufak hareketlerle hem tül hem de güneşlik olarak kullanılabilirler. Zebra perdelere son zamanda ağırlık verilmiştir. Birçok modeli çıkmıştır. Çiçek desenli kuş desenli İstanbul Paris desenli Piri Reis haritası desenli ve daha birçok desene sahip stor perdelerle karşılaşabilirsiniz. Bu tarz perdeleri odanızın renkleriyle ve modernliğiyle uygun bir şekilde seçerseniz çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Stor perdeleri her odada kullanabilirsiniz. Mutfakta çocuk odasında oturma odasında her odanıza uygundur. Stor perdelerin bir diğer çeşidi de jaluzi perdelerdir. Daha çok ofis işyeri gibi yerlerde kullanılan bu perdelerin kullanımı da diğerleri kadar kolaydır.

Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler Tekzen Stor Perdeler

Bir önceki yazımız olan Tekzen Duvar Kağıtları başlıklı makalemizde duvar kağıdı fiyatları tekzen, en ucuz duvar kağıdı fiyatları ve tekzen duvar kağıtları ve fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

fotoşop