Anasayfa » Outlet » Tekzen Tül Perde

Tekzen Tül Perde

Geçmişten günümüze kadar her daim evdeki yerini koruyan tül perdelerin modası hiç geçmiyor. Tül perdelerin modelleri sürekli yenileniyor. Tül perdeler artık sadece tülden ibaret değil. Üzerlerinde çok farklı desenler içeriyorlar. Eskiden sadece alt kısımlarında olan danteller ve güpürler şimdi üstlerinde ortalarında olabiliyor. Aynı zamanda tüllerin tam pile kısımlarına denk getirilerek dikilen kelebek desenli çiçek desenli tüller oldukça sık tercih ediliyor. Eskiden sadece beyaz tüller varken şimdi rengarenk tül modelleri mevcuttur. Evinizi odanızın renk yoğunluğuna göre eşyalarınızla uyumlu olmak ve odayı çok boğmamak şartıyla bu renkli tüllerden tercih edebilirsiniz. Tül perdeler artık yalnız kalmıyor biliyorsunuz ki. Yanlarına üstlerine harika renklerde ve desenlerde fon perdeler dikiliyor. Rengarenk bu fonlar evinize asalet katıyor. Tül perdelerin boyları sizin isteğinize göre değişebilir. İster yere kadar ister pencerenin bitişine kadar isterseniz de petek üstüne kadar perde boylarını ayarlayabilirsiniz. Seçeceğiniz tüller de odanızın klasikliğine ve modernliğine göre değişmelidir. Klasik bir odanız varsa pullu payetli modelleri tercih etmeniz uygun olacaktır.

Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde Tekzen Tül Perde

Bir önceki yazımız olan Tekzen Stor Perdeler başlıklı makalemizde stor perde fiyatları tekzen, tekzen bambu stor perde ve tekzen kumaş stor perde hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

fotoşop